Loading....

KONTAKT OSS

Sentralstyrets kontaktinformasjon. Generelle henvendelser kan sendes til post@snuorg.no

Sol Stenslie

Styreleder

Sol Stenslie // sol@snuorg.no //  47963725

Tiril Stenhammer

Styremedlem med økonomisk ansvar

tiril@snuorg.no

Thea-Caroline Zwahlen

Styremedlem med internasjonalt ansvar

thea@snuorg.no

Adele Straumsnes

Styremedlem

adele@snuorg.no

Iselin Borgen

Varamedlem

iselin@snuorg.no

Rebecca Wångstrøm

Organisatorisk Nestleder

Rebecca Wångstrøm // rebecca@snuorg.no

Siri Ruud

Styremedlem med kommunikasjonsansvar

siri@snuorg.no

Isak Jacobsen

Styremedlem med ansvar for lokallag og rekruttering

isak@snuorg.no

Lisa Esohel Knudsen

Styremedlem

lisa@snuorg.no

Alexandra Løvås Kristinnsdottir

Styremedlem

alexandra@snuorg.no

SNU Trondheim

Leder: Mia Elisa Furuknap Fallan

SNU Rogaland

Leder: Kaspar Mathias Nybø