KONTAKT OSS

Sentralstyret og ansatte sin kontaktinformasjon. Generelle henvendelser kan sendes til post@snuorg.no

Sol Stenslie

Leder

47963725 / sol@snuorg.no

Rebecca Nielsen Wångstrøm

Nestleder

rebecca@snuorg.no

Tiril Stenhammer

Økonomiansvarlig

tiril@snuorg.no

Linn Møystad

Politisk ansvarlig

linn@snuorg.no

Katinka Goffin

Internasjonal koordinator

katinka@snuorg.no

Adrian Steffensen

Arrangementsansvarlig

adrian@snuorg.no

Rina Wesenberg

Styremedlem

rina@snuorg.no

Hannah Rosenquist

Nasjonal Koordinator

hannah@snuorg.no

ANSATTE

Det er for tiden en ansatt som jobber med SNU, ungdomskoordinator i Sex og Politikk.

TINA ANDERSEN VÅGENES

Ungdomskoordinator