Loading....

KONTAKT OSS

Sentralstyrets kontaktinformasjon. Generelle henvendelser kan sendes til post@snuorg.no

Ine Lind Skyrud

Ansatt, Generalsekretær

Kontakt: Ine@sexogpolitikk.no

Tlf: 92890025

Kaspara Jonsen Lindberg

Midlertidig Leder

Kaspara@snuorg.no

Nicolay Berge

Organisatorisk nestleder

Nicolay@snuorg.no

Anya Hilde

Styremedlem med internasjonalt ansvar

Anya@snuorg.no

Kaisa Nybø

Styremedlem

Kaisa@snuorg.no

Sunniva Botten Kjølstad

Styremedlem

Sunniva@snuorg.no