Loading....

KONTAKT OSS

Sentralstyrets kontaktinformasjon. Generelle henvendelser kan sendes til post@snuorg.no

Thea-Caroline Zwahlen

Leder

thea@snuorg.no

Isak Løberg Jacobsen

Organisatorisk nestleder

isak@snuorg.no

Rebekka Kvilaas

Styremedlem med kommunikasjonsansvar

rebekka@snuorg.no

Malin Westermann

Styremedlem

malin@snuorg.no

Andrea Lopez Lyngholm

Vara

andrea@snuorg.no

Ane Sødal

Politisk nestleder

ane@snuorg.no

Ari Sigurdason

Styremedlem med internasjonalt ansvar

ari@snuorg.no

Mar Dokken

Styremedlem med ansvar for seksuell og reproduktiv helse

mar@snuorg.no

Agnes Lenz Mathiasen

Styremedlem

kristin@snuorg.no

Emma Tonheim Fløtre

Vara

emma@snuorg.no