Loading....

KONTAKT OSS

Sentralstyrets kontaktinformasjon. Generelle henvendelser kan sendes til post@snuorg.no

Rebecca Wångström

Leder

rebecca@snuorg.no

Andrea Lopez Lyngholm

Styremedlem med kommunikasjonsansvar

andrea@snuorg.no

Adele Straumsnes

Styremedlem med ansvar for seksuell og reproduktiv helse

adele@snuorg.no

Siri Hofstad Ruud

Styremedlem

siri@snuorg.no

Kristin Rolfstad

Vara

kristin@snuorg.no

Isak Løberg Jacobsen

Organisatorisk Nestleder

isak@snuorg.no

Thea-Caroline Zwahlen

Styremedlem med internasjonalt ansvar

thea@snuorg.no

Adrian Steffenssen

Styremedlem med ansvar for lokallag og rekruttering

adrian@snuorg.no

Ane Sødal

Styremedlem

ane@snuorg.no

Malin Westermann

Vara

malin@snuorg.no